برنامه اکسل رسم نمودار ایزترمهای لانگمویر، فروندلیچ و تمکین بر اساس غلظت (مدل غیر خطی - غیر آموزشی)

دسته بندي : علوم پایه » محیط زیست
برنامه کسل رسم نمودارهای غیر خطی ایزوترمهای لانگمویر، فروندلیچ و تمکین بر اساس متغیر غلظت یک برنامه بسیار عالی و کاربردی می باشد. 
 فایل اکسل حاوی دو شیت بوده که در شیت اول محاسبات و رسم نمودارها انجام می شود و شیت دوم حاوی راهنمایی هایی است که ممکن است در هنگام استفاده از اکسل به آنها نیاز داشته باشید.

یکی از نیازهای اساسی جهت بیان مکانیسم فرایندهای جذب، استفاده از مدلهای ایزوترمی می باشد. امروزه استفاده از مدلهای ایزوترمی خطی به راحتی مورد پذیرش داوران و مجلات قرار نمی گیرند.

فایل زیر بدون داشتن کمترین اطلاعاتی از اکسل، در کمتر از 2 دقیقه نمودار غیر خطی ایزوترمهای لانگمویر، فروندلیچ و تمکین را برای شما ترسیم می کند.

علاوه بر این، نمودار RL که فاکتور برگشت پذیری ایزوترم لانگمویر می باشد را نیز به صورت خودکار رسم نموده و مقادیر RL را محاسبه کرده و در اختیار شما قرار می دهد.

این فایل هیچ گونه آموزشی را در مورد اکسل یا ایزوترم ها ارائه نمیدهد و چنانچه تمایل به یادگیری محاسبات ایزوترم ها داشته باشید باید از فایلهای دیگر موجود در این سایت استفاده نمایید. در این فایل فقط بخشهایی که باید توسط شما تغییر کنند، قابل ویرایش می باشند و بقیه موارد قابل تغییر نیست.

نمودارها قابل ویرایش کردن می باشد و در صورت تمایل می توانید به دلخواه ویرایش نمایید اما این فایل به صورت خودکار نمودار استاندارد مورد پذیرش محلات معتبر را ترسیم می نماید.

روش کار کردن و استفاده کردن از این برنامه بسیار ساده بوده که توصیه می شود قبل از دانلود کردن این فایل با کلیک کردن بر روی تصویر، کل مراحل انجام کار را مشاهده کنید و سپس دانلود نمایید.

توجه: پیشنهاد می شود برنامه اکسل رسم نمودارهای خطی و غیر خطی را به جای این فایل دانلود نمایید. (به زودی در سایت قرار میگیرد)
دسته بندی: علوم پایه » محیط زیست

تعداد مشاهده: 5560 مشاهده

فرمت فایل دانلودی:.xlsx

فرمت فایل اصلی: xlsx

تعداد صفحات: 2

حجم فایل:728 کیلوبایت

 قیمت: 110,000 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.   پرداخت و دریافت فایل
  • محتوای فایل دانلودی: